Dopřejte si vše, co od rodinného bydlení čekáte

Prohlédnout volné byty

Když chcete od bydlení víc

Nominovaný projekt roku 2020
Berlita

Moderní a praktické byty s krásnými výhledy

Residenční projekt BERLITA vzniká na klidné berounské adrese přímo u hradeb, které obklopují historické jádro města, v bezprostřední blízkosti soutoku řek Berounky a Litavky. Bytový dům utvoří dva propojené objekty o čtyřech kompaktních podlažích, na které naváže ustoupené páté. Celkem zde vznikne prostor pro 61 jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk. Součástí nabídky jsou i střešní penthousy, dokončené ve vyšším standardu.

Prostor sjednocený denním světlem

Byty jsou navrženy s velkým důrazem na promyšlené dispozice, nadto jsou vybaveny kvalitními materiály. Zaujmou rovněž svou vzdušností, podtrženou barevným i materiálovým řešením. Obytné místnosti jsou osazeny velkoformátovými okny pro krásné výhledy do okolí. Interiér každého bytu rozšíří lodžie či balkon, na penthousy v nejvyšším podlaží naváží prostorné terasy. Vše je promyšleno do detailu tak, aby v Berouně vzniklo bydlení pro náročné.

Berlita

Chytře řešené zázemí obklopené zelení

Přízemí a podzemní podlaží bytového domu BERLITA budou vyhrazena pro krytá parkovací stání, dostatek parkovacích míst vznikne i na parteru před domem. K dispozici bude nabíjecí stanice pro elektromobily. Navíc plánujeme revitalizaci přilehlého okolí, takže BERLITU obklopí zeleň a příjemná zákoutí pro chvilky relaxace. Byty budou připraveny k nastěhování od druhé poloviny roku 2022.

Výhody, které jistě oceníte

Vhodné pro rodinné bydlení

Bydlení přímo v centru města

nádherné výhledy do okolí

Vlastní dobíjení pro elektromobily

Slovo architekta

Navrhnout velký bytový dům na hranici historického centra je vždy výzvou. Chtěli jsme vytvořit moderní budovu, která splní vysoké nároky na kvalitní bydlení – primárně jsme mysleli na rodiny s dětmi. Důraz jsme kladli především na prosvětlenost každého bytu a dostatek úložných prostor. Požadavkem developera bylo propojení interiéru s exteriérem, tedy balkonem či terasou, čehož se nám podařilo docílit.

Celý náš tým se těší na reálnou podobu domu, jelikož s námi projekt BERLITA žije už několik let.

Orientační harmonogram stavby

10/2020

Zahájení prodeje
 

10/2020

Zahájení výstavby
 

10/2021

Dokončení hrubé
stavby

4/2022

Dokončení výstavby
 

6/2022

Kolaudace
 

Vyberte si z naší nabídky ten pravý byt pro vás!

Objevili jste svůj nový byt nebo se chcete dozvědět víc? Ozvěte se nám!

Pošlete nám zprávu přes kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme (zpravidla nejpozději následující pracovní den). Nebo využijte některý z uvedených kontaktních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů na základě zásad o ochraně osobních údajů.

Tvoříme tým